Cart
0

Sepetim

Biz Kimiz?

HAYATINIZA LİMAZZİ DOKUNUŞU

Mekanlara farklı bir dokunuş katmayı hedeflerken, aynı zamanda yaşam alanlarınızı eşsiz kılacak Limazzi, yüksek kalite standartlarına uygun, özel tasarım aksesuar ve aydınlatma ürünleriyle hizmet vermektedir.

Ayrıcalıklı Limazzi Hizmetleri

PROJECT CONSULTANCY

Proje danışmanlık hizmetleri

Maliyet optimizasyonu

Elektrik ve aydınlatma projelerinize doğru bir başlangıç yapmak, sizi öngörülmeyen maliyetlerden kurtaracaktır.

PROFESSIONAL LIGHTING

İÇ MEKAN VE DIŞ MEKAN PROFESYONEL AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ

doğru aydınlatma

Kullanım alanına ve amacına uygun ürünleri seçmek uzmanlık gerektirir. Limazzi uzmanlığı ile en sağlıklı ve doğru aydınlatma seçimlerini yapabilirsiniz.

CUSTOM MADE FURNITURE

ÖZEL TASARIM VE İMALAT SEHPALAR, MASALAR, KİTAPLIKLAR VE DRESUARLAR

ŞANS VERİLEN ALANLAR

Evinizde ya da iş yerinizde hazır ürünlerin kullanımına imkan vermeyen, uygun ölçülerde olmayan, nasıl değerlendireceğiniz konusunda kararsız kaldığınız alanlar mutlaka vardır. İşte o alanlar için özel ölçü ve sadece o alana uygun modellerde ürün tasarlamak ve üretmek uzmanlık ister. Küçük gibi görünen, ama doğru bir tasarıma sahip ürün konulduğunda mekânınızın en göz alıcı alanı olabilecek bu tür alanlara bir şans verin. Mekânınızda Limazzi dokunuşunu yaşayın.

SPECIAL DESIGN ACCESSORIES

ÖZEL TASARIM EV VE OFİS AKSESUARLARI

TARZINIZI YANSITIN

Günümüzde yaptığımız işte, yaşadığımız özel hayatımızda farklı olmak başarının ve mutluluğun anahtarı. Kalabalıklar içinde ışıldamak sizin elinizde. İş ya da yaşam alanınızda sizi ve tarzınızı yansıtmalı, o nedenle size özel, sadece sizi yansıtacak, özel aksesuarlar kullanarak farkınızı ortaya koyun. Mekânlarınızda kendi tarzınızı ve farklılığınızı yansıtın.

SPECIAL DESIGN LIGHTING

ÖZEL TASARIM AVİZELER, ABAJURLAR, APLİKLER VE LAMBADERLER

TAMAMEN SİZE ÖZEL

Üretim hassasiyet ve mükemmelliyetçilik gerektirir. Gelin, hayalinizdeki aydınlatmayı beraber hayatınıza katalım.

BALLROOM – LIBRARY – CLASSROOMS

DÜĞÜN SALONU, KÜTÜPHANE VE ÖZEL DERSLİK ALANLARI İÇİN İÇ TASARIM HİZMETLERİ VE UYGULAMA.

GELECEĞE ADIM ATARKEN

Aydınlatmalar, renkler, duvar kağıtları, kullanılan kumaşların dokuları, mermer ya da seramikler, bütün bu küçük detayların bir araya geldiğinde mükemmel ahengi ve uyumu yakalaması Limazzi ile mümkün.

BULBS

EDISON ANTİK (RUSTİK) DEKORATİF AMPULLER VE LED AMPULLER

MAKSİMUM PERFORMANS

Her ampul doğru ampul değildir. Lütfen doğru ampul seçimi yaptığınızdan emin olun. Doğru ışık gücüne sahip, doğru renkte ampul seçimi çok ama çok önemlidir. Severek ve beğenerek aldığınız bir avize, bir abajur, bir aplik ya da lambader yanlış ampul seçimi sebebiyle hiç memnun olmadığınız bir ürün haline gelebilir. Aydınlatmanızın maksimum performansta size hizmet verebilmesi için onu doğru ışık kaynağı ile beslediğinizden emin olmalısınız.

TECHNICAL LIGHTING

FABRİKA, TEKNİK ÇALIŞMALARIN VE TESTLERİN YAPILDIĞI ODALARIN VE DİĞER İLİŞKİLİ TÜM ÇALIŞMA ALANLARI İÇİN ŞARTNAMELERE VE KALİTE STANDARTLARINA UYGUN PROJE DANIŞMANLIĞI VE UYGULAMA HİZMETLERİ.

ŞARTNAMELERİNİZE UYGUN ÇÖZÜMLER

Kalite standartları ve teknik şartnameler, yılların verdiği tecrübe ve birikim sonucunda gerekliliği ve doğruluğu kanıtlanmış bilgileri  içerir. O nedenle ne kadar detaylı ve kapsamlı olursa olsun dikkatlice okunmalı ve istenilen tüm şartların sağlandığından emin olunmalıdır. Yapacağınız testlerin sebebini bilmediğiniz halde yanlış veya  hatalı çıkmasının bir sebebi teknik şartnameye uygun yapılmayan bir test odası olabilir. Emekleriniz boşa gitmesin. Bu alanlarınızda  profesyonel hizmet almak için Limazzi ile iletişime geçin.

X